Produkty specjalne

Ziołowe krople do nosa

Cena:37.00pln
Netto:30.08pln(Vat 23%)
Produkt niedostępny !
masz pytania?
  • Udostępnij na:
  • facebook.com
Cechy
Opakowanie20 ml
Kraj pochodzeniaCzechy
Najlepsze przed02 / 2018
DystrybutorTajemnice Zdrowia
 

Ziołowy spray do nosa / 20 ml

Grepofit Nosol Aqua posaida unikalny zestaw składników ziołowych:  ekstrakty z grejpfruta, tarczycy bajkalskiej, szałwii lekarskiej, olejek z mirtu zwyczajnego oraz kwas hialuronowy i trzeciorzędową wodę termalną ze źródła Podhajska.

W leczeniu istotnym czynnikiem wpływającym na wynik jest szybkość aplikacji . Najlepiej jest korzystać z dobrodziejstw Grepofit Nosol zaraz po wykryciu pierwszych zatykających objawów i kontynuować co najmniej jeden dzień po ustąpieniu objawów.

Grepofit Nosol 20 ml  posiada działanie szybkie i długotrwałe.  Jego złożona formuła dąży do osiągnięcia szybkiego, skutecznego i długotrwałego efektu w porównaniu z lekami chemicznymi. 

Nasz nos służy nie tylko do oddychania, ale również odfiltrowuje zanieczyszczenia, które znajdują się w powietrzu. Grubsze zanieczyszczenia zostają przechwycone przez włoski nosowe, podczas gdy mniejsze cząstki przywierają do błony śluzowej nosa. Właśnie na jej powierzchni pokrytej  maleńkimi rzęskami naturalnego śluzu, którego zdrowy niezakłócony ruch pozwala na właściwe filtroweanie wdychanego powietrza. Jednakże, gdy błony śluzowe są zbyt wysuszone lub śluz jest gęsty, rzęski są ograniczone w ruchu, a ich funkcja  może być znacznie upośledzona. To powaduje dyskomfort przy oddychaniu.

Inne zadanie Grepofit Nosol to utrzymanie codziennej higieny, która polega na delikatnym oczyszczaniu śluzówki i zmniejsza ryzyko infekcji górnych dróg oddechowych. Jest to szczególnie polecane dla osób, które codziennie narażone są na wdychanie powietrza z systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych i przebywających w zamkniętych pomieszczeniach ze sztuczną wentylacją. 

Jak stosować : nacisnąć atomizer jeden raz, a następnie powtarzać w zależności od potrzeb.

Jak przechowywać : w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze 10-25 °C i chronić przed mrozem. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

 

Produkty powiązane pod względem zastosowania, działania lub tematu:

AcerolaAB.JPG
Acerola C / 100 tabletek
Cena:17.00pln
andrographis1.png
Andrographis
Cena:52.00pln
Czystek-ekstrakt.jpg
Czystek / ekstrakt , 60 tabletek
Cena:18.50pln
pau d arco1.png
Pau d'Arco , 180 kapsułek
Cena:48.00pln
  
 

Komentarze od Klientów

Oceń produkt i dodaj swój komentarz

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: