HYDRO-KOLONOTERAPIA w domowym zaciszu.

Oczyszczanie jelit » HYDRO-KOLONOTERAPIA w domowym zaciszu.

 • Jelitowe punkty refleksyjne
  Jelitowe punkty refleksyjne

 

Poniżej przedstawiamy dwa produkty służące do oczyszczania jelita grubego z toksycznego balastu, jaki nagromadzał się przez całe lata w wyniku  spożywania szkodliwych pokarmów. Złogi odpadków przyciągają wiele szkodliwych bakterii, które wytwarzają toksyny, jako produkt uboczny ich aktywności rozkładającej te odpady. Ponieważ niektóre z tych toksyn zaczynają przenikać przez ściany jelita do krwi, limfy i narządów dookoła, zaczynają pojawiać się poważniejsze komplikacje niż tylko zwiększenie obwodu talii. Migreny, bóle głowy, szyi i barków, wzdęcia, napięcie przedmiesiączkowe, nieregularne miesiączki, skurcze brzucha, torbiele jajników, chwiejność emocjonalna, zaburzenia seksualne, infekcje nerek i pęcherza moczowego, pogorszenie wydajności umysłowej, jak również rak, i są to tylko niektóre z powikłań związanych z przeciążeniem jelita grubego. Tak naprawdę rzadkością są choroby przewlekłe, które nie byłyby związane z upośledzeniem funkcjonowania jelita grubego. Jelita są głównym miejscem, gdzie występują punkty refleksyjne, które ściśle łączą ten organ z każdą częścią ciała W zależności od tego, do której części jelita przylgnie AMA, odpowiadająca jej część ciała będzie odczuwała dyskomfort lub będzie chorować.
 

Na przykład, jeśli środkowa część okrężnicy poprzecznej jest chronicznie zablokowana i osłabiona, naraża cię to na rozwój zapalenia zatok. Podobnie, jeśli ktoś zgromadził toksyczne odpady na wygięciu jelita wstępującego i jelita poprzecznego (zgięcie wątrobowe okrężnicy), funkcjonowanie prawego płuca pogorszy się. Kiedy zgięcie wątrobowe okrężnicy zwęża się lub staje się spastyczne, ramiona zaokrąglają się, zanika popęd płciowy i mogą pojawić się migreny. Wiele osób, zwłaszcza kobiet, cierpi z powodu migren nie wiedząc, skąd one się biorą. Kiedy drażniące substancje występują w okolicy punktu refleksyjnego rdzeń przedłużony-jelito, impulsy nerwowe przechodzą do rdzenia przedłużonego u podstawy czaszki, pobudzając jego ośrodki. Jeden z tych ośrodków reguluje zwężanie i rozszerzanie naczyń krwionośnych. Początkowy ból powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, natomiast silny ból powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, spadek ciśnienia krwi i omdlenia. Skutkiem tego jest osłabienie krążenia, zwłaszcza w dłoniach i stopach. Aż do 80% kobiet w krajach uprzemysłowionych cierpi na łagodną lub ciężką formę migreny, ponieważ cierpią one na zaburzenia pracy jelit, z których zaparcia występują najczęściej.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Deska do hydroterapii

  Deska_strona1.jpg

  Zestaw składany, do samodzielnego oczyszczania we własnym domu (w łazience)...

   

  Cena:985.00»895.00pln
  Netto:727.64pln(Vat 23%)
 • My Perfect Colon

  Tak sa zapakowane poszczególne komponenty

  System doskonałe jelita jest nowoczesną metodą płukania jelita w warunkach domowych lub podczas podróży. Komponenty łączy się ze sobą w prosty sposób w kilkanaście sekund, a następnie całość podpina się do baterii umywalkowej. Oczyszczanie następuje podczas normalnego siedzenia na muszli.

  Cena:188.00»156.00pln
  Netto:144.44pln(Vat 8%)
 • Mag 07

  Mag 07_2 www.png
  Cena:168.00»135.00pln
  Netto:125.00pln(Vat 8%)
 • Colosan , 120 kapsułek

  colosan www.png
  Cena:142.00»128.00pln
  Netto:118.52pln(Vat 8%)
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Udostępnij na:
 • facebook.com