Nasza specjalność

 

Całościowa regeneracja organizmu, usuwanie z ciała niepożądanych produktów przemiany materii, zapobieganie i alternatywne naturalne metody zdrowotne są hasłem przewodnim naszej działalności.

Przez kilka ostatnich lat rynek produktów naturalnych intensywnie rozwija się w kierunku medycznym, żywieniowym i kosmetycznym. Wiele osób eksperymentuje ze zdrowymi dietami i podejmuje próby, aby utrzymywać swoje ciało w dobrej kondycji, jak również usuwać dolegliwości wewnętrzne i zewnętrzne przy użyciu metod naturalnych. U pewnej części społeczeństwa da się zauważyć zmianę mentalności odnośnie stosowania agresywnych i inwazyjnych środków usuwania dolegliwości lub symptomów przy pomocy preparatów chemicznych.

Wreszcie przypomniano sobie o skutecznych i łagodnych metodach oferowanych przez Naturę. Coraz częściej zaczynamy kierować się ku alternatywnym metodom dostępnym poprzez praktyków medycyny naturalnej i ku terapeutom o podejściu holistycznym. Również medycyna Dalekiego Wschodu (np. akupunktura, ajurweda, shiatsu, qi gong) zaczyna odgrywać coraz większą rolę w naszym zachodnim stylu życia. Dotyczy to zwłaszcza chronicznych i psychicznych dolegliwości, z którymi nowoczesna medycyna akademicka nie jest w stanie sobie poradzić. Holistyczne podejście do zdrowia i choroby w medycynie alternatywnej, a zwłaszcza w  Ajurwedzie,  traktuje ciało i umysł jako części nierozerwalnie ze sobą związane.

Produkty oferowane w naszym sklepie ściśle wiążą się z powyższymi tematami i służą do całościowej regeneracji organizmu.