|Andreas Moritz|Książki

Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania / tom 1

Stara cena:53.00pln
Cena:47.00pln
Netto:44.76pln(Vat 5%)
masz pytania?
 
Ocena:5.00, Głosy:3
 • Udostępnij na:
 • facebook.com
Cechy
TematykaSamo-uzdrawianie
Ilość stron438
Data wydania2012 r.
WydawnictwoBiblioteka Nowej Ziemi

      Spis treści  


PRZEŁOMOWA MEDYCYNA 21-go WIEKU

 

Co to za książka?

Książka, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu stale rosnącej grupy ludzi szukających jasnych i wyczerpujących wskazówek, jak samodzielnie dbać o zdrowie, pozostać długo młodym i mieć dobre samopoczucie. Napisana przez Andreasa Moritza (ur.1954 w Niemczech)międzynarodowego eksperta z dziedziny medycyny alternatywnej, który przez ponad 30 lat prowadził własną praktykę medyczną w Europie, a następnie w USA.   

Jakie istotne kwestie porusza?

Ksiażka odpowiada na najczęściej zadawane dziś pytania: Jak powstają choroby? Kto leczy, a kto nie? Czy naszym przeznaczeniem jest bycie chorym? Co sprawia, że się starzejemy i czy starzenie się to proces odwracalny? Jakie są główne przyczyny chorób i jak możemy je wyeliminować? Jakie proste i skuteczne działania możemy włączyć do czynności dnia codziennego, aby znacznie udoskonalić swoje zdrowie? Autor prezentuje kompleksowe podejście do zagadnień związanych ze zdrowiem. Analizuje „nowe” przyczyny występowania chorób serca, raka, cukrzycy i AIDS, tłumaczy wpływ zaburzeń trawiennych na funkcjonowanie całego organizmu i wskazuje naturalne środki budujące zdrowie, m.in. światło słoneczne, dietę wegetariańską, oczyszczanie wątroby, woreczka żółciowego, nerek i jelita grubego. Wyjaśnia niezwykłość rytmów biologicznych organizmu i podpowiada, jak przywrócić je do normy, jeśli są zaburzone oraz jak wieść zrównoważone życie. Czytelnik dowie się również, jak skutecznie pozbyć się alergii oraz pozna naturalne metody rzucenia palenia.

Czy są w niej zawarte jakieś porady, cenne wskazówki bądź nieznane przepisy ?

Książka ujawnia mnóstwo kontrowersyjnych, lecz niezwykle praktycznych i sprawdzonych tajemnic, które pomogą nam odzyskać zdrowie, dobre samopoczucie i przyspieszą uzdrowienie. Zapoznamy się z mało znanymi, starożytnymi sekretami, skutecznie stosowanymi od tysięcy lat. Odkryjemy także nowe tajemnice, które zostały zbadane i udokumentowane przez czołowe autorytety świata nauki w dziedzinie medycyny konwencjonalnej i alternatywnej. Najważniejsze jednak jest to, że będziemy mogli poznać bezcenne tajemnice, które skutecznie pomogły niezliczonej liczbie osób, z którymi przez ponad 30 lat swojej praktyki pracował Andreas Moritz doprowadzając do ich uzdrowienia.

Jaki stosunek do służby zdrowia  i medycyny konwencjonalnej prezentuje autor?

Andreas Moritz porusza w książce wszystkie większe problemy służby zdrowia i udowadnia, że wszelkie inwazyjne zabiegi lecznicze, włączając w to operacje skalpelem, transfuzje krwi i leki farmaceutyczne, są możliwe do uniknięcia, gdy tylko przywróci się określone kluczowe funkcje organizmu dzięki naturalnym metodom opisanym w książce. Czytelnik zapozna się również z potencjalnymi niebezpieczeństwami diagnoz i metod leczenia oraz dowie się, dlaczego suplementy witaminowe, "zdrowa żywność", produkty o sztucznie obniżonej zawartości tłuszczu, płatki śniadaniowe, produkty na odchodzanie typu "light" oraz programy dietetyczne, bardziej mogą przyczynić się do obecnego kryzysu zdrowotnego niż do jego rozwiązania. Oprócz tego książka zawiera pełny program opieki zdrowotnej, oparty w dużej mierze na starożytnym systemie leczenia Ajurwedy oraz ogromnym doświadczeniu, jakie Andreas Moritz zdobył podczas 30-letniej praktyki w przywracaniu ludzi do zdrowia.

I jeszcze słów parę od tłumacza i wydawnictwa:

 „Książkę wyróżnia spośród innych  to, że cała ta cenna wiedza przekazana została nieskomplikowanym językiem, a zawarte w niej instrukcje pokazują, jak krok po kroku z tej wiedzy skorzystać,  usuwając wszelkie niepotrzebne domysły. Lektura książki przynosi poczucie odmłodzenia, równowagi oraz radości i to już od pierwszego momentu, gdy po nią sięgniemy. Zachęcamy wszystkich  do przeczytania "Ponadczasowych tajemnic...". Prawdopodobnie okaże się, że będzie to dla Was najbardziej kompleksowy i odmieniający życie przewodnik po zdrowiu, jaki kiedykolwiek mieliście szansę przeczytać. Nie spotkaliśmy jeszcze drugiej podobnej książki."

 

Komentarze od Klientów

 • Agnieszka S.-Strzelin
  2014-03-05 16:00
   

  Książka jest rewelacyjna, zresztą jak i pozostałe książki A.Moritza. Każdy powinien ją przeczytać. Polecam.

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna
 • Dominika F.-Kraków
  2015-01-07 10:52
   

  Bardzo dobra książka! Serdecznie polecam!

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna
 • Sławomir D.-Warszawa
  2015-10-12 20:02
   

  Jest teraz pełno książek o zdrowiu na rynku. Jednak ta jest wyjątkowa. Podaje świetne metody na odzyskanie zdrowia i młodości. Sprawdziłem większość zawartych tu przepisów. One autentycznie działają !

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna

Oceń produkt i dodaj swój komentarz