Bóle, kości, mieśnie, stawy

Czapka ametystowa

Cena:435.00pln
Netto:353.66pln(Vat 23%)
Produkt dostępny na zamówienie w terminie ok. 7 dni
masz pytania?
  • Udostępnij na:
  • facebook.com
Cechy
TematykaLeczenie kryształami
Wagaok. 630g
Kraj pochodzeniasurowiec z Brazylii
DystrybutorTajemnice Zdrowia. Com

 

 


Ametyst jest minerałem, który od wieków znany jest ze swoich właściwości uzdrawiających.

 

Czapka z wypełnieniem kryształami ametystu jest oryginalnym autorskim produktem opracowanym przez serwis Tajemnice Zdrowia.  Jeden rozmiar pasuje na głowę każdej dorosłej osoby. Waży ok. 630g.

Sposób stosowania: nosić na głowie przez 15 min. do 1 godziny,  zależnie od indywidualnej wrażliwości na odbiór subtelnych energii i zamierzonego rezultatu.

Co na temat ametystu mówi litoteriapia ?    Uważany za kamień "wszechleczniczy"...wzmacniający właściwości lecznicze innych kryształów. Kamień antymigrenowy posiadający zbawienny wpływ na zachowanie równowagi...

...umysłu i emocji. Uważa się, że potrafi pomóc w uzdrowieniu przyczyn niemal każdej choroby. W anatomii energetycznej przyporządkowany do meridianów trzeciego oka oraz korony, czyli przysadki mózgowej i szyszynki.

W sferze materialnej (ciało fizyczne):  przydatny przy bezsenności, bólach głowy, zakrzepach, ma budujący wpływ na system odpornościowy. Może pomóc w wyregulowaniu poziomu hormonów.

W sferze duchowości:   pomoże przywrócić harmonię w postrzeganiu siebie i świata, wpływa na beztroskie myślenie, na pozbycie się natrętnych i niechcianych myśli, działa uspokajająco, pomaga uporać się z uzależnieniami. Tonizuje wszelkie żale, gniew i oddala energie krytycyzmu. Pomocny w medytacji i w nawiązywaniu duchowych i harmonijnych relacji.

 

 

Komentarze od Klientów

Oceń produkt i dodaj swój komentarz