Andreas Moritz|Szczoteczki Soladey

Szczoteczka - ion 5

Cena:168.00pln
Netto:136.59pln(Vat 23%)
masz pytania?
 
Ocena:5.00, Głosy:3
 • Udostępnij na:
 • facebook.com
Cechy
Twardość włosiasoft / medium
Wymiary195 x 18 x 20 mm
Waga32g
Kraj pochodzeniaJaponia
ImporterTajemnice Zdrowia

  

Jonowa szczoteczka do zębów aktywowana światłem - SOLADEY.

Wersja Soladey Ion 5 na jednym z końców ma wbudowany mini-panel solarny, który uruchamia strumień elektronów poruszających się wzdłuż tytanowego pręta (półprzewodnika) i trafiających do ust. Błyskawicznie ślina zostaje naelektryzowana ujemnie, co inicjuje reakcję chemiczną – wraz z nią osad nazębny zostaje usunięty, a bakterie jamy ustnej zniszczone.

Szczoteczka Ion 5 do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje tylko znikomej ilości światła, podobnie jak kalkulator na baterie słoneczne.

Doskonała rzecz dla kazdego członka rodziny. Doskonała w podróży, w pracy, w biurze, na wczasach. Zestaw Ion 5 wyposażony jest standardowo w  dwie głowice o twardości soft.

 

 

Instrukcja użytkowania: Należy zwilżyć szczoteczkę Soladey zimną lub letnią wodą razem z wkładką tytanowa i znaleźć możliwie najjaśniejsze (najlepiej oświetlone) miejsce. Światło może być naturalne lub sztuczne. Im światło jest jaśniejsze, tym efektywniej zachodzi usuwanie osadu. Pasta jest tu zbędna, a jeśli na początku jeszcze jej potrzebujesz, wolo Ci użyć śladowej ilości !  Szczoteczka może działać do końca życia, jeśli używa się jej właściwie. Ważne jest utrzymanie wkładki tytanowej w dobrym stanie. W tym celu, co jakiś czas zdejmij głowicę i potrzyj  tytanowy pręcik włosiem szczoteczki.

 

 

 

Komentarze od Klientów

 • Jagoda W. - Kraków
  2013-05-26 14:47
   

  Kupiłam ją w Niemczech ponad rok temu i jestem pod wrażeniem. Generalnie zęby po wymyciu są bardzo czyste i przyjemnie śliskie i jak któryś ząbek pobolewał, to po wyszczotkowaniu przestał. Być może dlatego, że Soladey zmienia pH w ustach z kwaśnego na lekko zasadowe.

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna
 • Adam S. - Poznań
  2013-05-28 21:49
   

  W normalnych szczoteczkach używałem od zawsze twardości włosia medium. Żona zamówiła mi przez przypadek soft i trochę się obawiałem czy będzie w stanie doczyścić tak jak należy, ale w Japonii mają chyba trochę inną skalę twardości. Soft jest jak najbardziej OK !!!

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna
 • Ghenadie T.-Moldavia
  2015-02-23 11:29
   

  Very good toothbrush. I'm happy.

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna

Oceń produkt i dodaj swój komentarz

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: