Energetyzowanie wody pitnej - dla zdrowia

 

Doświadczenia przeprowadzone w ciągu ostatnich 30-lat udowodniły, że woda jest w stanie zarejestrować i utrwalać wszelkie oddziaływania, zapamiętywać i przechowywać w sobie  informacje pochodzące z otaczającej ją przestrzeni. Badacze wykazali, że woda dysponuje unikalnymi cechami, dzięki czemu w stanie informacyjno-fazowym zapamiętuje ona i emituje na zewnątrz wszystkie informacje w formie wibracji elektromagnetycznych.

Amerykański biochemik Lee Lorenzen wykazał, że woda gromadzi i magazynuje podaną jej informację (zarówno pozytywną, jak i negatywną). W zależności od tego, czy informacja jest pozytywna czy negatywna, albo wspomagamy i odbudowujemy nasze zdrowie, albo je niszczymy !!!

Kolejną fazę tych badań poprowadził japoński uczony Masaru Emoto, fotografując przy pomocy unikalnej techniki kryształy lodowe wody. Woda z górskich potoków i źródeł ukształtowana jest w piękne 6-ramienne gwiazdki (o rozmoitych kształtach), podobne do śnieżynek. Wodę składająca się z harmonijnie uporządkowanych ciekłych kryształków nazywamy wodą strukturalną. Natomiast, woda z kranu posiada całkowicie naruszoną i zniekształconą strukturę, bowiem płynąc przez rury kanalizacyjne, zakodowała w swej pamięci nieprzyjemne informacje. Żyjące cząsteczki ludzkiego ciała źle układają się między cząsteczkami wody o tak zaburzonej strukturze, a co za tym idzie, działają dysharmonijnie. Woda samoczynnie dąży do uzyskania struktury „lodu" kosztem pobrania  energii z naszych ciał. Więcej informacji na te, jakże ciekawe tematy,  znaleźć można w książkach Masaru Emoto: Tajemnice wody oraz Woda – obraz energii życia.

Dalszy ciąg badać nad strukturą wody prowadzi austryjacki wynalazca Thomas Chochola, który zaprojektował i wyprodukował specjalne naczynia do energetyzowania i witalizacji wody pitnej , zobacz tutaj >>

 

Obejrzyj krótki fagment filmu o odkryciach struktury wody i jej zwiazku ze zdrowiem !

 

                               

 

Obejrzyj cały film >>

 

 

  • Udostępnij na:
  • facebook.com