Książki

Zwycięstwo nad rakiem / cz. 2

Cena:18.00pln
Netto:14.63pln(Vat 23%)
masz pytania?
  • Udostępnij na:
  • facebook.com
Cechy
TematykaSamo-leczenie
Ilość stron73
Data wydania2011
Kraj pochodzeniaHolandia
WydawnictwoDr. Rath Education Services B.V.
DystrybutorTajemnice Zdrowia

W dzisiejszych czasach liczba zachorowań na raka stale rośnie i ma swoje źródło w wielu sferach życia, takich jak żywienie, praca, przyjmowane leki oraz brak aktywności fizycznej. Książka "Zwycięstwo nad rakiem cz. 2" stanowi kompendium wiedzy, która pomaga zrozumieć przyczyny powstawania nowotworów, dając jednocześnie szansę na zrozumienie tej bezlitosnej choroby i na skuteczne pozbycie się jej. Dzięki przełomowym metodom opracowanym wciągu wielu lat badań i obserwacji, lektura książki pomaga zapobiec rakowi lub zwalczyć go w przypadku, gdy choroba już zaatakowała.

Aktualna światowa epidemia raka jest wynikiem działań biznesowego modelu przemysłu farmaceutycznego, którego korzyści ekonomicznie związane są z utrzymaniem i rozwojem chorób, a nie z ich zwalczaniem. Ciemne karty historii tych grup interesów, przypominają nam konsekwencje, jakie poniosła ludzkość w XX wieku z ich działalności stawiającej 'zysk ponad życie ludzkie'

Książka "Zwycięstwo nad rakiem" stanowi kolejny przełom w zrozumieniu raka i przedstawia dokumentację odkrycia naukowego, które daje realną szansę, aby naturalnie kontrolować tę, jak dotąd niepokonaną chorobę. 

Napisana wspólnie przez lekarza i naukowca Dr. Matthiasa Ratha - odkrywcy tego nowego kierunku w walce z rakiem i biochemika Dr. Aleksandrę Niedzwiecki - kierującej badaniami naukowymi w tej dziedzinie, publikacja ta w sposób prosty i przystępny dla laika przedstawia całkowicie nowy kierunek w walce z rakiem i naukowe dowody skuteczności naturalnej synergii mikroelementów w hamowaniu kluczowych mechanizmów raka. Po jej przeczytaniu staje się dla nas jasne, dlaczego niektóre organy bardziej niż inne, są podatne na rozwój raka. Ponad to, czytelnik dowie się, dlaczego ta,  dla milionów ludzi bezcenna wiedza o badaniach nad rakiem,  jest tak gorliwie zwalczana.

 

Komentarze od Klientów

Oceń produkt i dodaj swój komentarz