|Książki

Zwycięstwo nad rakiem / cz. 1

Cena:25.00pln
Netto:20.33pln(Vat 23%)
masz pytania?
  • Udostępnij na:
  • facebook.com
Cechy
RodzajSamo-leczenie
Ilość stron201
Data wydania2011
Kraj pochodzeniaHolandia
WydawnictwoDr. Rath Education Services B.V.
DystrybutorTajemnice Zdrowia

Jak się okazuje, odniesienie  „zwycięstwa nad rakiem" nie wymaga wynalezienia supernowoczesnych metod leczenia !   Zdecydowany postęp w skutecznej profilaktyce, kontroli i ostatecznej eliminacji raka opiera się na nowym odkryciu, czyli roli pierwiastków śladowych w tym procesie. Nie przypadkowo, zdiagnozowanie raka odbierane jest powszechnie jako wyrok śmierci. Pojawiający się wówczas strach przed śmiercią sprawia, że miliony pacjentów z rakiem są w stanie poddać się dosłownie każdemu zabiegowi, nawet najbardziej dyskusyjnemu, łącznie z wysoce toksyczną chemioterapią, aby tylko móc nadal żyć.

W roku 2001 uzyskano pierwsze dowody na to, że kluczowe mechanizmy związane z rozwojem raka można kontrolować za pomocą środków naturalnych. Autor dzieli się tą mało znaną wiedzą z czytelnikami. Dnia 8 marca 2002 roku ogłoszono przełomowe odkrycie medyczne na łamach gazety USA Today. Być może znaczenie tego odkrycia dla zdrowia ludzkiego najlepiej obrazuje zaciekła reakcja zwolenników utrzymania dotychczasowych metod. Przez ostatnie dziesięć lat lobby farmaceutyczne złożyło ponad 100 pozwów przeciwko opisywanym w książce przełomowym metodom. Publikacja tej książki pokazuje, że racja leży po stronie autora.

"Kluczowych dla zwycięstwa w walce z rakiem odkryć dokonano już ponad dwadzieścia lat temu. Nasze ówczesne wysiłki, mające na celu przekonanie wielkich koncernów farmaceutycznych, aby zrealizowały zadanie eliminacji epidemii raka, okazały się bezowocne. Z dzisiejszej perspektywy taki obrót spraw wydaje sie oczywisty: odkrycia te zagrażają bowiem rynkowi leków stosowanych w chemioterapii, rynkowi wartemu miliardy dolarów. Nie poddaliśmy się jednak, choć założenie w Kalifornii własnego instytutu badawczego i uruchomienie kompleksowego projektu badań nad rakiem (1999) zajęło nam około dekady. Niedostateczne zrozumienie roli mikroelementów u chorych na raka, nie wspominając o znaczeniu mikrooelementów w powstrzymaniu epidemii nowotworowej, nie jest dziełem przypadku. Wiedza ta była świadomie lekceważona i utrzymywana w tajemnicy z korzyścią dla farmaceutycznego lobby" - Dr. W. Rath

Przedstawione w książce metody umożliwiają chorym uwolnienie się od fatalnej zależności od farmaceutycznego „biznesu chorobowego".  Zwycięstwo nad rakiem stanowi jeden z wielkich przełomów w historii medycyny. Sto pięćdziesiąt lat temu Ludwik Pasteur odkrył, że mikroorganizmy są przyczyną chorób zakaźnych, torując w ten sposób drogę do opanowania wielu nawiedzających ludzkość epidemii. Jego teorie zaakceptowano dopiero ćwierć wieku później.

Lektura książki przełamuje psychologiczną barierę zależności od biznesu farmaceutycznego, czerpiącego korzyści z epidemii nowotworowej. Mamy nadzieję, że przyczyni się do powstania nowego, globalnego modelu służby zdrowia, która będzie działać w najlepiej pojętym interesie pacjentów, a także w interesie przyszłych pokoleń.

                                                                                       ~Fundacja Zdrowia Dr. Ratha

Produkty powiązane pod względem zastosowania, działania lub tematu:

cats claw3.png
Koci pazur / ekstrakt
Cena:65.00»57.00pln
mumijo-60.jpg
Mumijo (Shilajit)
Cena:28.00»27.00pln
masa netto 260g
Zioła Indian Ojibwa - masa 260 g
Cena:42.00pln
 

Komentarze od Klientów

Oceń produkt i dodaj swój komentarz