Książki

Naturalny Testosteron

Stara cena:32.00pln
Cena:29.00pln
Netto:27.62pln(Vat 5%)
masz pytania?
 
Ocena:5.00, Głosy:2
 • Udostępnij na:
 • facebook.com
Cechy
TematykaMęskie sprawy
Ilość stron216
Data wydaniamaj / 2015
WydawnictwoBiblioteka Nowej Ziemi
UwagiWydanie II , rozszerzone i uaktualnione
Komentarz: Drugie wydanie tej książki, rozszerzone i uaktualnione, zawiera polski dodatek o suplementach diety i ziołach wraz z adresami internetowymi.

 


 

NATURALNE  SPOSOBY  PRZYWRACANIA  MĘSKIEJ ENERGII

 

Jak utrzymać optymalny poziom testosteronu, tak ważny dla optymalnego funkcjonowania męskiego ciała?

Książka napisana dla świadomych mężczyzn,  odkrywająca przed nimi tajniki stosowania ziół, suplementów diety, pokarmów oraz diet podnoszących poziom męskiej energii. Czytelnik dowie się również, czego unikać, aby pozostać długo aktywnym w wielu aspektach męskiego życia.  

Istnieją czynniki  blokujące testosteron, a podnoszące w męskim ciele poziom kobiecych hormonów, czyli estrogenów. Są one obecne w produktach spożywczych, farmaceutykach, opakowaniach z tworzyw sztucznych, nawozach i środkach ochrony roślin. Mężczyźni są codziennie zalewani "koktajlem" estrogenów, który zmienia u nich doskonałą równowagę testosteronu - hormonu, który sprawia, że jest się mężczyzną !!!

Książka omawia wiele ważnych zagadnień:

• Bezpieczne i ekologiczne leki roślinne, które pomagają przywrócić optymalny poziom testosteronu u mężczyzn w każdym wieku

• Najbardziej aktualne,  naturalne metody leczenia impotencji i bezpłodności

• Porady dotyczące męskiej fizjologii wraz z wkroczeniem w wiek średni  

Oprócz tego, książka wyjaśnia zjawisko męskiej andropauzy (odpowiednik menopauzy u kobiet), czyli okresu  niedostatku męskich hormonów i pokazuje,  jak sobie z nim radzić. Autor ujawnia szereg dowodów naukowych, pokazujących, które czynniki środowiskowe blokują testosteron,  dramatycznie zmieniając w ten sposób  chemię u mężczyzn wraz z wiekiem. Mężczyzna jest zdolny do reprodukcji nawet w starszym wieku, jednakże popęd seksualny i siła wahają się w zależności od jego poziomu testosteronu. Ostatnie badania pokazują, że obniżony poziom testosteronu u mężczyzn dojrzałych i w średnim wieku, który jest całkowicie normalny – zostaje dodatkowo zaostrzony przez kilka czynników środowiskowych.

Stephen Harrod Buhner pokazuje, dlaczego mężczyźni potrzebują pomocy, aby utrzymać optymalny poziom testosteronu wraz z wiekiem i wyjaśnia, w jaki sposób bezpieczne i naturalnie występujące fito-androgeny (zioła i leki roślinne), zawierające męskie hormony – pomagają w  usunięciu wyczerpania i osłabienia wywołanego przez środowisko. Buhner ujawnia szczegóły, jak działa każdy fito-androgen, kiedy wskazane jest  jego stosowanie oraz najbardziej odpowiednie metody aplikacji.  

 

 

 

 

Komentarze od Klientów

 • Patryk D.-Warszawa
  2015-06-17 22:03
   

  Bardzo mi pomogło przeczytanie tej książki. Zastosowałem od razu kilka wskazówek żywieniowych i widzę efekty.

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna
 • Łukasz G.-Lublin
  2015-07-25 11:49
   

  Świetny poradnik. Dużo cennych wskazówek dla facetów w każdym wieku.

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna

Oceń produkt i dodaj swój komentarz